Sme dve moderné mamičky, ktoré sa jedného dňa rozhodli, že predsa život mamičiek a hlavne prvorodičiek, sa musí dať nejako zjednodušiť a skrášliť jednoduchými pomôckami. Začalo sa to hneď po prvom pôrode, keď sme zistili, čo všetko si musíme evidovať na dennej báze: kŕmenie, prebaľovanie, spánok atď….a tiež nepríjemné zistenie, že náš knižný trh na podobné problémy mamičiek nemyslel. A tak prišla na svet okrem našich ratolestí aj prvá knižka Mama Zápisník.

Veľmi nás tešia vaše pozitívne ohlasy a hlavne to, že sme mamičkám uľahčili aspoň časť hektického, samo-zisťovacieho obdobia prvých mesiacov po pôrode. Hneď po Mama Zápisníku nasledovala knižka Veľké výroky malých detí, keďže naše ratolesti perlia jedna radosť. Vďaka tejto knižke si teraz už aj vy môžete všetky nezabudnuteľné výroky vašich detí zapisovať na jedno miesto, jednoducho, kreatívne a pekne. Zachováte si tak pamiatku na to najvtipnejšie obdobie vašich detí navždy. Prajeme príjemné zapisovanie a budeme rady, keď sa s nami podelíte o vaše momenty:)

Veronika & Jana

 

Bábätko,Velke výroky malých detí,mama zapisnik,tip na darček pre deti,originalne darčeky,vianočne darčeky, knižky pre deti,knihy pre deti, zapisnik pre eti,tehotne,dieta,vianoce,knihy,akcia,vypredaj,damskymagazin
Bábätko,Velke výroky malých detí,mama zapisnik,tip na darček pre deti,originalne darčeky,vianočne darčeky, knižky pre deti,knihy pre deti, zapisnik pre eti,tehotne,dieta,vianoce,knihy,akcia,vypredaj,damasky magazin

Napísali o nás:

Časopis MAMAMA

Stať sa mamou je absolútne nenapodobiteľné. Ak ste si mysleli, že už o živote viete všetko, bábätko vás od prvých minút, v ktorých sa vypýta na svet presvedčí o tom, že čas učiť sa je práve teraz.

Celý článok na mamama.sk.

Predmaterská knižka

Váš malý poklad je už na svete a s ním okrem lásky a radosti aj kopec nových povinností a časovej tiesne?

Celý článok na bocianoviny.sk.